Foglik s.r.o.

#2275Nedodání zaplaceného zboží

5 měsíců 28 dnů 3 hodiny

17.02.2014, před 11 lety

Růžena Schmidtová

Jako registrovaná kupující jsem dne 12.1.2014 objednala kosmetiku v ceně 894 Kč včetně poštovného. Na emailovou výzvu "Uhraďte prosím celou částku 894 Kč na účet: 2300138844/2010 pod variabilním symbolem: 134719
Ihned po připsání peněz na účet bude zásilka okamžitě expedována."
Jsem 15.1.2014 odeslala platbu. Zboží do dnešního dne nemám. Telefon uvedený v e-shopu je nedostupný a emaily nikdo nereaguje.
Kosmetiku Eveli nakupuji již od roku 2011 a doposud jsem problémy neměla.

dodání zboží nebo vrácení peněz

Máte za to, že je obsah této stížnosti nezákonný, nebo neslučitelný s našimi smluvními podmínkami? Takový obsah můžete nahlásit zde.

18.2.2014 20:05, před 11 lety

V případě, že prodejce dle uzavřené smlouvy neplní, může kupující na základě § 1977 občanského zákoníku od smlouvy odstoupit. Na základě odstoupení od kupní smlouvy je prodejce povinný vrátit kupujícímu uhrazené finanční částky.

Máte za to, že je obsah tohoto vyjádření nezákonný, nebo neslučitelný s našimi smluvními podmínkami? Takový obsah můžete nahlásit zde.

2.6.2014 20:32, před 10 lety

Bohužel společnost na výzvy k reakci na podané stížnosti nereagovala. Vzhledem k tomu, že pro možnost řešení sporu prostřednictvím mimosoudního řešení sporů je třeba spolupráce obou smluvních stran, bude stížnost uzavřena.
Zároveň dle nám dostupných informací se společnost s žádným zákazníkem dosud nevyrovnala. Vzhledem k počtu a obsahu stížností doporučujeme podat trestní oznámení, přičemž od jednoho spotřebitele již máme spisovou značku trestního oznámení na společnost - KRPA-168343-2/PŘ-2014-001412.
Pokud se tak již nestalo, doporučujeme se k tomuto trestnímu oznámení co nejdříve připojit.

14.8.2014 15:47, před 10 lety

Spotřebitelka nám dnes ke stížnosti sdělila následující:
zboží mi bylo dodáno dnes, 14.8. 2014. Společnost mne sama kontaktovala.